Kubek z nadrukiem w Kętrzynie

Kubek z nadrukiem w Kętrzynie

Kubek z nadrukiem w Kętrzynie

Wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość wykonania nadruków na kubkach. Kubki wysyłamy do naszych klientów lub jest możliwość ich odbioru w naszym punkcie w Kętrzynie. Kubki wykonujemy z dowolnym nadrukiem klienta lub z nadrukiem znajdującym się w naszej ofercie. W ofercie posiadamy kubki w różnej kolorystyce oraz pojemnościach. Jest to super pomysł na prezent i nie tylko! Jeżeli nie wiesz jak wypromować swoją firmę, możesz również wykonać kubek z własnym logo. Możesz również wykonać kubki z nadrukiem na imprezę okolicznościową, wieczór panieński, wieczór kawalerski, urodziny i inne. Co jeszcze może znaleźć się na kubku? Na przykład ulubioną frazę, tekst lub inny dowolny napis!

Jaką grafikę nanosimy na kubek?

Może to być dowolna grafika przesłana przez Państwa! Może to być zarówno logotyp firmy, ale także zdjęcie, dowolna grafika, napis itp. W naszej ofercie nadruku na kubkach nie mamy ograniczeń kolorystycznych! Kubki po ich oznakowaniu wyglądają rewelacyjnie. Mamy jedynie ograniczenia co do wymiaru nadruku i zależą one od typu kubka. Standardowo nadruki mieszczą się w polu o wymiarach 220 x 90mm!

Jak myć kubek z nadrukiem?

Kubek z naszym nadrukiem przeznaczony jest do mycia ręcznego. Ze względu na wysokiej jakości powłokę polimerową można go myć również z w zmywarkach. Po kilkudziesięciu usuwaniu brudu w sposób mechaniczny, kolory nadrukowanych na nich grafik są zachowane!

Zapraszamy do działu Kubki z nadrukiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl