Produkt dnia
Koszulka Polo Spartan
Koszulka Polo Spartan
49,00 zł 39,84 zł
szt.
Maseczka ochronna z nadrukiem - 1 kolor
Maseczka ochronna z nadrukiem - 1 kolor
17,00 zł 13,82 zł
szt.
Maseczka ochronna wielorazowa - czarna
Maseczka ochronna wielorazowa - czarna
9,99 zł 8,12 zł
szt.
Maseczka ochronna wielorazowa - biała
Maseczka ochronna wielorazowa - biała
9,99 zł 8,12 zł
szt.
Body dziecięce z imieniem - USZY MYSZKI różowe body
Body dziecięce z imieniem - USZY MYSZKI różowe body
35,00 zł 28,46 zł
szt.
Balony 30cm, Kropki, Pastel Baby Pink, 6szt
Balony 30cm, Kropki, Pastel Baby Pink, 6szt
8,99 zł 7,31 zł
szt.
Balony 30cm, Słonik, Pastel Baby Blue Mix, 6szt
Balony 30cm, Słonik, Pastel Baby Blue Mix, 6szt
6,99 zł 5,68 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

O nas

Krótka historia powstania firmy Black Parrot

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej została zarejestrowana nasza firma. Początkowo przyjęliśmy nazwę Pracownia Krawiecka Black Parrot. Lecz z biegiem czasu zmieniliśmy nazwę na Black Parrot i pod taką nazwą działamy do dnia dzisiejszego. Początkowo działaliśmy w przydomowej pracowni. Początki naszej firmy wyglądały, jak zapewne początki w wielu małych rodzinnych biznesach. Stawialiśmy drobne kroczki, uczyliśmy się prowadzenia własnej firmy, lecz zawsze najważniejszym było dla nas zadowolenie klienta. Po pewnym czasie zabrakło nam miejsca, przenieśliśmy się na ul. Daszyńskiego 19/1 w Kętrzynie. W dalszym ciągu stawialiśmy na rozwój naszej firmy. Aby móc pomieścić naszą ofertę i tym samym móc zaprezentować ją dla klientów w Kętrzynie ponownie zmieniliśmy naszą lokalizację. Nasz sklep stacjonarny znajduje się w Kętrzynie przy ul. Rybnej 1/5. Zapraszamy.

Po pierwsze jakość!

Od początku naszej działalności stawialiśmy na jakość wykonania naszych produktów oraz proponowanego asortymentu. Jakość szytych produktów możliwe jest to dzięki korzystaniu z profesjonalnych urządzeń szwalniczych takich marek jak JUKI, JACK, BROTHER oraz urządzeń tnąco-drukujących marki SUMMA. Nasz park maszynowi stanowią tylko i wyłącznie profesjonalne maszyny szwalnicze, dzięki czemu mamy pewność, że produkt końcowy będzie najwyższej jakości.

Dodać również należy, że do szycia produktów używamy najlepszych materiałów posiadających certyfikat OEKO-Tex. Zdajemy sobie sprawę, że duża część naszych odbiorców to Państwa dzieci. Dlatego też po części i my bierzemy odpowiedzialność za ich zdrowie. Używając materiałów z certyfikatem OEKO-Tex wiemy, że zdrowie Waszych pociech będzie zapewnione. Również istotnym argumentem jest to, ze nadruki wykonywane są z dużą precyzją z folii posiadających ten sam certyfikat.

Po drugie terminowość

W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na jakiekolwiek opóźnienia, dlatego też dotrzymujemy terminów, które zaakceptowaliśmy. Mamy świadomość, że ubranka okolicznościowe są potrzebne na konkretną datę i dlatego stajemy na głowie aby dotrzymać terminów. Dzięki takiemu podejściu do klientów zdobyliśmy wasze zaufanie....

Przy składaniu zamówienia warto również wypełnić pole "Zamówienie potrzebne na dzień:" (tylko w wybranych formach). Dzięki temu dokładnie wiemy na kiedy potrzebujecie Państwo nasz asortyment.

Po trzecie zaufanie

Fundamentem przedsiębiorczości jest zaufanie. To dzięki Wam w dalszym ciągu pracujemy i w dalszym ciągu się rozwijamy. To państwo obdarzyliście nas zaufaniem i za to serdecznie dziękujemy. Od 2018 roku wielokrotnie byliśmy nagradzani w plebiscycie Orły Krawiectwa.

Dane firmy:

"Black Parrot" Magdalena Kojro

ul. Władysława Jagiełły 18 

11-400 Kętrzyn

NIP: 7421998815

REGON: 369000681

sklep stacjonarny:

ul. Rybna 1/5, 11-400 Kętrzyn

Jesteśmy płatnikiem VAT. Ceny prezentowane w sklepie są cenami brutto.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl