O nas

Krótka historia powstania firmy Black Parrot

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej została zarejestrowana nasza firma. Początkowo przyjęliśmy nazwę Pracownia Krawiecka Black Parrot. Lecz z biegiem czasu zmieniliśmy nazwę na Black Parrot i pod taką nazwą działamy do dnia dzisiejszego. Początkowo działaliśmy w przydomowej pracowni, a gdy już zabrakło nam miejsca, przenieśliśmy się na ul. Daszyńskiego 19/1 w Kętrzynie i tam działamy do dnia dzisiejszego.

Po pierwsze jakość!

Od początku naszej działalności stawialiśmy na jakość wykonania naszych produktów oraz proponowanego asortymentu. Jakość szytych produktów możliwe jest to dzięki korzystaniu z profesjonalnych urządzeń szwalniczych takich marek jak JUKI, JACK, SUMMA, BROTHER. Nasz park maszynowi stanowią tylko i wyłącznie profesjonalne maszyny szwalnicze, dzięki czemu mamy pewność, że produkt końcowy będzie najwyższej jakości.

Dodać również należy, że do szycia produktów używamy najlepszych materiałów posiadających certyfikat OEKO-Tex. Zdajemy sobie sprawę, że duża część naszych "klientów" to Państwa dzieci. Dlatego też po części i my bierzemy odpowiedzialność za ich zdrowie. Używając materiałów z certyfikatem OEKO-Tex wiemy, że zdrowie Waszych pociech będzie zapewnione.

Po drugie terminowość

W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na jakiekolwiek opóźnienia, dlatego też dotrzymujemy terminów, które zaakceptowaliśmy. Mamy świadomość, że ubranka okolicznościowe są potrzebne na konkretną datę i dlatego stajemy na głowie aby dotrzymać terminów. Dzięki takiemu podejściu do klientów zdobyliśmy wasze zaufanie....

Po trzecie zaufanie

Fundamentem przedsiębiorczości jest zaufanie. To dzięki Wam w dalszym ciągu pracujemy i w dalszym ciągu się rozwijamy. To państwo obdarzyliście nas zaufaniem i za to serdecznie dziękujemy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl